kuponysk.com
Domovskú Stránku obchody Tempo Kondela Zľavový Kód

Tempo Kondela Zľavový Kód a Kupóny Apríl 2024

Kliknutím na tlačidlo Získať KÓD nižšie ponúk odhalíte Tempo Kondela Kupóny pri odhlásení na Tempo Kondela. Môžete tiež vyskúšať populárne Zľavové Kupóny kliknutím na 'dostať ponuku'. Kliknite na odkaz na temponabytok.sk a získajte úspory 70% pomocou 12 Tempo Kondela Zľavový Kupón a Zľavové Kódy.

 • Všetko
 • Kódy
 • Výpredaje

REKLAMA

Tempo Kondela FAQs

Ako môžem využiť bezplatnú dopravu obchodníka Tempo Kondela?

Tempo Kondela poskytuje zákazníkom podmienenú bezplatnú dopravu. Pri nákupe nad 250 eur môžu zákazníci využiť službu doručenia zdarma. Ak je suma nákupu zákazníka nižšia ako 250 eur, potom jeho poplatok za doručenie balíka je 6 eur. Ak je produkt zakúpený zákazníkom malý produkt, jeho prepravné je 3,50 eur. Ak zákazník chce, aby Tempo Kondela doručil tovar v sobotu, musí zaplatiť aj 6 eur.

Tempo Kondela Aké spôsoby platby sú podporované?

Aby sme zákazníkom poskytli pohodlie, Tempo Kondela podporuje zákazníkov pri platbe za objednávky viacerými spôsobmi platby. Zákazníci môžu platiť bankovou kartou cez 24pay online alebo na nákup použiť PayPal. Zákazníci môžu platiť aj bankovým prevodom. Okrem toho Tempo Kondela tiež podporuje zákazníkov používať hotovosť na platbu po obdržaní tovaru, čo je vhodné pre zákazníkov, ktorí sú zvyknutí používať hotovosť.

Musím sa prihlásiť na odber bulletinu Tempo Kondela?

Tempo Kondela pripravil pre zákazníkov, ktorí sa prihlásia na odber noviniek, malý darček. Potom, čo zákazník zadá svoj email, môže dokončiť odber newslettera. Po dokončení predplatného mu Tempo Kondela poskytne zľavový kód. Zákazníci môžu pri prvom nákupe použiť zľavový kód, pomocou ktorého je možné poskytnúť zľavu 3 %. Zákazníci tiež dostanú veľa informácií o produktoch a zľavách od Tempo Kondela vo svojich e-mailoch.

Prevádzkuje Tempo Kondela vernostný program?

Áno. Tempo Kondela prevádzkuje dlhodobý vernostný program. Zákazníci sa môžu bezplatne zaregistrovať ako člen vernostného programu a využívať tak bohaté práva a záujmy. Ako účastník môžu zákazníci nakupovať tovar u Tempo Kondela so zľavou až 13 %. A čím viac zákazník nakupuje, tým vyššia je jeho úroveň lojality a tým viac prekvapení a výhod sa môže tešiť.

Musím sa zaregistrovať na odber e-mailov u Tempo Kondela?

Áno, potrebujete. Po registrácii sa môžete stať členom Tempo Kondela a využívať exkluzívne výhody, medzi ktoré patrí špeciálny Tempo Kondela Zľavový Kód. Ďalšie informácie o temponabytok.sk budú zaslané do vašej poštovej schránky, aby ste mohli lepšie porozumieť Tempo Kondela.

Ako sa môžem spojiť s používateľom Tempo Kondela?

Ak sa chcete dozvedieť viac o Tempo Kondela, musíte urobiť ďalší krok s Tempo Kondela, a to prihlásiť sa na odber Tempo Kondela na vašej obľúbenej platforme sociálnych médií vrátane Facebooku, Twitteru, Instagramu, Snapchatu a YouTube. Tempo Kondela vám prostredníctvom týchto platforiem sociálnych médií poskytuje každý deň všetko, čo chcete vedieť.

Koľko môžem ušetriť na Tempo Kondela?

Z pohľadu zákazníka Tempo Kondela poskytuje zákazníkom 12 dostupné zľavy, aby pri pokladni ušetrili 70%. A v doméne temponabytok.sk môžu spotrebitelia dokonca využiť 70% za pôvodnú cenu. Od Apríl zákazníci ušetrili v priemere €33 v doméne temponabytok.sk!

Podobné zľavové kódy, akcie a zľavy

 • Využite Bezplatné Doručenie Na Všetky Objednávky

  Výpredaje
  Holiday Taxis Kupóny
  Platnosť do 20-4-24
 • Získajte 60 % Zľavu Na Vzdelávacie Zdroje Pomocou Týchto Kupónov Pre Deti, Ktoré Sú Aktívne Už Dnes

  Výpredaje
  Kidspreneurship Kupóny
  Platnosť do 19-4-24
 • Yerba Maté Info Populárne Predávané Produkty: Už Od 10EUR

  Výpredaje
  Yerbamateshop Kupóny
  Platnosť do 24-4-24
 • Zatemňujúca Roleta VELUX Klasik Už Od 76,00€ U Obchodníka Veluxeshop

  Výpredaje
  Veluxeshop Kupóny
  Platnosť do 26-4-24
 • Najkolobezky Populárne Produkty Z Kategórie Eleglide Od Najnižšej Ceny €5.99

  Výpredaje
  Najkolobezky Kupóny
  Platnosť do 18-4-24

O obchode Tempo Kondela

Spoločnosť Tempo Kondela bola založená v roku 2003 a od roku 1993 predáva nábytok a bytové dekorácie. V súčasnosti sa Tempo Kondela zameriava na maloobchodný a veľkoobchodný predaj nábytku a bytových doplnkov. Na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Rumunsku otvoril Tempo Kondela spolu 21 kamenných predajní. A Tempo Kondela má tiež komplexný a celkom obsiahly internetový obchod, ktorý môže zákazníkom poskytnúť množstvo produktov pre zariadenie domácnosti online. Tempo Kondela ponúka širokú škálu produktov vrátane nábytku, bytových doplnkov a vybavenia domácnosti. A dizajn tohto nábytku je veľmi nový a jedinečný a cena je veľmi rozumná.
Ohodnoťte kupóny Tempo Kondela
4.4 / 227 Hodnotení

Ako používať kupóny Tempo Kondela?

 1. Pridajte požadované výrobky do svojho nákupného košíka a prejdite na stránku platby.
 2. Môžete si všimnúť textové pole na uplatnenie zľavových kódov alebo darčekových kariet.
 3. Pozrite sa na túto stránku rýchlo a zamerajte sa na tú najpríťažlivejšiu pre vás.
 4. Kliknite na tlačidlo "Získaj zľavu" a vráťte sa na stránku platby.
 5. Použite kód do textového poľa a získate zľavu 70%.

Informácie o Tempo Kondela Zľavové kupóny

Všetko 12
Kódy 1
Výpredaj 11
Maximálna zľava 70%
Naposledy aktualizovaný Apríl 2024

Populárne Tempo Kondela zľavové kódy a ponuky

 • Zľava 4% Na Nábytok Na Temponabytok.sk
 • Zľavové Kupóny Na Spálňový Nábytok Na Kondela.sk
 • Nábytok Skladom Na TEMPOnábytok.sk
 • Darčekové Poukazy TEMPO Kondela Nábytok
 • Aktuálne Akcie TEMPO Kondela Nábytok

Ak budete pokračovať, predpokladáme, že súhlasíte so Zásadami používania súborov cookie.